Kawa w kapsułkach

Kawa w kapsułkach to rozwiązanie, które do gustu przypadnie szczególnie tym osobom, których tempo życia jest wysokie. Wygoda, prostota i szybkość przyrządzania takiej kawy są głównymi jej zaletami.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Planeta kawy oprócz klasycznej kawy ziarnistej w swej ofercie posiada również kawę w kapsułkach z dwóch włoskich - sprawdzonych palarni kawy. Jest to idealna alternatywa dla tych, którzy chcą szybko i higienicznie przyrządzić kawę bez konieczności częstego czyszczenia ekspresu.

Wystarczy włożyć w odpowiednie miejsce kapsułkę z kawą, nacisnąć guzik i poczekać, aż nasz napój będzie gotowy. Po wszystkim, jedyne co musimy zrobić, to opróżnić raz na jakiś czas pojemnik z zużytymi kapsułkami i to wszystko.

Cały proces przygotowywania kawy odbywa się w sposób dziecinnie prosty. Czysto, schludnie, a przede wszystkim smacznie. Hermetycznie zamknięte zmielone ziarna kawy zachowują swój smak i aromat aż do czasu ich uwolnienia w momencie parzenia przez nas kawy. 

Dzięki Planecie Kawy, możesz cieszyć się smakiem swej ulubionej kawy Arabiki bądź Robusty w kapsułkach typu Nespresso. To właśnie dla Państwa i w zgodzie z Państwa wskazówkami, stale poszerzamy naszą wiedzę by dostarczać do polskich domów tylko te najlepsze, najstaranniej wyselekcjonowane produkty od plantatorów z całego świata.

W naszej palarni w Bochni koło Krakowa od lat służymy radą i fachową opinią. Dzień po dniu sumiennie dokładamy starań, aby oferta, którą do Państwa kierujemy, jakościowo stała na najwyższym poziomie. Wierzymy, że nasza pasja i zaangażowanie zostanie ciepło przyjęta przez naszych nowych klientów, co przełoży się na wzrost popularności dobrej jakości kaw. W razie pytań bądź niejasności zapraszamy do kontaktu.

Mielimy kawę w różnym stopniu na życzenie klienta

right Banner