Drodzy Klienci, mamy dla Was ważną wiadomość: otóż jak zapewne wiecie PRZEPROWADZAMY SIĘ! To już ostatnie dni, kiedy czekamy na Was w starej lokalizacji. Sklep stacjonarny Planety Kawy przy ul. Partyzantów 3a będzie otwarty tylko do 24 grudnia br. do godziny 12ej!

W Nowym Roku - mniej więcej od połowy stycznia - zapraszamy już do naszego nowego lokalu przy ul. Proszowskiej 58 w Bochni! Cieszymy się bardzo i nie możemy się już doczekać pierwszych klientów w naszym nowym miejscu!

W czasie, gdy sklep stacjonarny nie będzie czynny, pozostaniemy z Wami w kontakcie online i będziemy uchylać rąbka tajemnicy z naszych ostatnich przygotowań do wielkiego otwarcia - zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku i Instagramie.

Uwaga: także w sklepie online przewidujemy (ze względów technicznych i organizacyjnych) dłuższą przerwę około świąteczną. Wszystkie zamówienia złożone po 24 grudnia zrealizujemy dopiero po 10 stycznia.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i zachęcamy do zaplanowania większych zakupów na zapas jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

Mielimy kawę w różnym stopniu na życzenie klienta

right Banner