Dyspensery - Planeta Kawy
DYSPENSERY DO KAWY ZIARNISTEJ


Dyspenser jest to specjalistyczny pojemnik na kawę ziarnistą, który używa się najczęściej w sklepach czy miejscach gdzie sprzedaje się kawę bezpośrenio klientowi. Dyspenser dobrze skomponowany z meblami przyciąga zawsze uwagę klienta na jego zawartość, stając się tym samym znakomitym narzędziem reklamowym dla lokalu, który oferuje kawę ziarnistą.

Dyspenesry idealnie nadają się np. do sklepów kolonialnych, kawiarni, cukierni wszedzie tam gdzie chcemy uwidocznić fakt sprzedaży kawy w ziarnach, dozowanej w bardzo praktyczny, higeniczny i bezpieczny sposób wg życzenia klienta.

WŁOSKI DESIGN


Dyspensery o typowym włoskim projekcie są zaprojektowane aby w sposób idealny komponowły się np. z meblami sklepowymi. Jakość i funkcjonalność zagwarantowana jest materiałami wysokiej jakości z których zastały one wyprodukowane.

Jesli ktoś szuka takiego produktu to jesteśmy pewni, że znajdzie go w naszej, bogatej ofercie. Współpracujemy z firmą włoską IGV s.r.l., której jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce. Firma ta od około 30 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją specjalistycznych dyspenserów.

W razie zainteresowania takimi produktami, w celu rozwiania Państwa watpliwości, udzielenia porad czy innych informacji jesteśmy do Państwa dyspozycji i prosimy o kontakt drogą elektoniczną. e.mail: kontakt@planetakawy.pl Oto kilka zdjęć niektóych tylko typów dyspenserów z bardzo szerokiej oferty:


Bądźmy w kontakcie

Produkt pomyślnie dodany do porównania