KAWA DLA TWOJEGO BIURA!

Kawa dla biura - planetakawy.pl

Powszechnie wiadomo, że przerwa kawowa w ciągu dnia poprawia jakość pracy i podnosi jej wydajność. W momencie kiedy czujemy, że ucieka nam gdzieś energia i tracimy koncentrację pozwólmy sobie na małą czarną. Z pewnością nabierzemy większego entuzjazmu do dalszego działania!

Dlaczego by właśnie w miejscu naszej pracy nie stworzyć możliwości na wypicie super espresso, dokładnie takiego jak w kawiarni? I to bez konieczności wychodzenia z biura! Dlaczego by nie zaoferować naszym gościom czy klientom wyśmienitej kawy, zaparzonej ze świeżo palonych ziaren? Dlaczego by nie zatrzymać się na chwilę konstruktywnej rozmowy z naszymi współpracownikami trzymając w ręku kubek z aromatyczną kawą z naszej rodzinnej Palarni?

I ty możesz mieć w swoim biurze nasze wyjątkowe mieszanki zawsze świeżo palonej kawy! Decydując się na nasze kawy otrzymujesz bardzo wysoką jakość w rozsądnych cenach, a równocześnie wspierasz polską, lokalną, rodzinną palarnię Kawy.

Proponujemy naszym klientom biurowym najwyższej jakości produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb i gustów smakowych – wypalamy na zamówienie!

Oferujemy

  1. elastyczne warunki współpracy
  2. darmową wysyłkę przy zamówieniach powyżej 200 zł netto
  3. dzierżawę ekspresów
  4. serwis techniczny

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących warunków świadczonych usług i cen zapraszamy do kontaktu.

  • e-mail: kontakt@planetakawy.pl
  • telefon: 600 085 782

Z przyjemnością zaproponujemy ofertę indywidualną, dostosowaną do Państwa oczekiwań.


W naszej ofercie również:


Mielimy kawę w różnym stopniu na życzenie klienta

right Banner