Kawa ziarnista

Świeżo palona kawa ziarnista to doskonały wybór szczególnie dla tych, którzy sztukę jej parzenia traktują jako coś więcej niż codzienną rutynę. Umiejętność palenia kawy oraz odpowiedniego zmielenia ziaren pozwoli wydobyć z niej niepowtarzalny smak i aromat.

Aktywne filtry

Kawa ziarnista preferowana jest przede wszystkim przez osoby, dla których walory smakowe są niemniej ważne od jej pobudzających właściwości. Kawa w tej formie pozwala utrzymać swój smak i aromat o wiele dłużej od zmielonych ziaren, które po otwarciu o wiele szybciej wietrzeją. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji stopnia zmielenia ziaren, a co za tym idzie, smaku kawy.

Właściwości kawy są wszystkim doskonale znane. Zastrzyk pobudzającej do działania kofeiny pozwoli z odpowiednim nastawieniem wejść nam w nowy dzień. Kto jednak powiedział, że walory użytkowe kawy ziarnistej nie mogą iść w parze z doskonałym smakiem?

Planeta Kawy jako niewielka, rodzinna palarnia kawy oferuje Państwu wyłączenie te sprawdzone i odpowiednio wyselekcjonowane gatunki kaw z całego świata. Przekazywana od lat wiedza na temat sztuki wypalania ziaren pozwoli doskonalić się nam w tym procesie, a co za tym idzie, dostarczać Państwu tylko takich produktów, z których sami jesteśmy dumni.

Kawa ziarnista, którą Państwu oferujemy, to sprowadzane z całego świata ziarna arabiki, robusty, kawy zielonej oraz specjalnie komponowanych przez nas mieszanek własnych.


Z pewnością wszyscy znajdą u nas smak swojej ulubionej kawy. Pamiętajmy, że dzięki niej każdy dzień może nabrać szczególnego aromatu!

Mielimy kawę w różnym stopniu na życzenie klienta

right Banner