Witaj! - Planeta Kawy

Szanowny Gościu !

Czy jesteś osobą, która nie wyobraża sobie poranka bez łyka „małej czarnej” ? Czy chcesz rozkoszować się codziennie smakiem świeżo wypalonej kawy? Czy szukasz miejsca, w którym możesz zasięgnąć fachowej informacji o kraju pochodzenia kawy, o sposobach jej zaparzania lub po prostu posmakować najlepszych gatunków na świecie? Czy chcesz spróbować innych rodzajów tego napoju, różniących się od tego, co zazwyczaj pijasz, poczuć innych aromatów, skosztować przeróżnych smaków, a może nawet skomponować sobie własną ulubioną mieszankę ? Jeśli tak, to nasz sklep i „Planeta kawy” jest stworzony właśnie dla Ciebie!

„Planeta kawy”, to miejsce stworzone przez pasjonatów „małej czarnej”, którzy cenią sobie wysoką jakość oferowanych produktów, chętnie zadowolą gusta klientów oraz dbają o przyjazną atmosferę panującą w sklepie.

Nasz sklep i palarnia kawy oferują jedne z najlepszych i najbardziej pożądanych gatunków kaw na świecie. W ofercie sklepu i palarni znajdują się przede wszystkim odmiany typu „Gourmet”, których walory smakowe zaspakajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie czekaj ani chwili dłużej, przyjdź do nas i oceń sam!

Zapraszamy!


Bądźmy w kontakcie

Produkt pomyślnie dodany do porównania